Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najszczersze wyrazy wspolczucia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś.! napisał:
dajcie sobie spokój ludzie pomódlcie się za tych którzy walczą o życie w szpitalu a nie spekulujecie co komu jest i kto zawinił. :/ żal po prostu
To akurat ważna kwestia bo może uświadomi paru matołom za kierownicą, że nie warto ryzykować, że może się uda przeskoczyć przed nadjeżdżającym z przeciwka. Lewoskręty są trudnymi manewrami i wiele osób ryzykuje, wymusza bo przecież po co czekać na wolną drogę skoro można wcisnąć gaz. Takie wypadki przewaznie konczą się tragicznie dlatego nic nie zastąpi myślenia za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy jestescie poje***ni i szukacie sensacji... Jak nie znacie szczegółow to pochuj sie udzielacie i piszecie glupoty ,,, takie ku*** co tylko potrafia siac ploty. A to naprawde zdarzyla sie tragedia. a do tego człenia co napisal ze "kobiecina szarpnela kierownica" to mam tylko tyle do powiedzania ze jak nie wiesz wgl jakie byly przyczyny i nie znasz okolicznosci wypadku to niech zawiesi sobie sznurek na szyji i sam sobie ostro szarpnie. Wiec nie sciemniajcie glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej idźcie oddać krew na nich, niż Pieprzycie takie głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze współczuje rodzinie. to straszna tragedia nie znam osobiscie ofiar ale jestem wstrząsnięty! a do ciekawskich : pomudlcie się za ofiary a nie pieprzcie głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, że ma! Wiem, bo ta dziewczyna [*] to była moja koleżanka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN CHŁOPAK JEST MOIM ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pomóc Sebastianowi! Potrzebna jest krew. Obojętnie jaka grupa(szpitale, punkty krwiodawstwa wymieniają się między sobą na konkretną). Wystarczy pójść do najbliższego punktu krwiodawstwa i oddać krew - dodając, że oddaje się krew dla Sebastiana. (TRZEBA MIEĆ MINIMUM 18 LAT ABY ODDAĆ KREW!) Chłopak ma DOPIERO 17 lat! I moim zdaniem trzeba mu dać szansę...-szansę życia. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie z dobrym sercem, którzy mogą oddać krew dla 17-letniego Sebastiana. SZCZEGÓŁY: http://www.mmpulawy.pl/artykul/oddajmy-krew-poszkodowanym-w-wypadku-w-leokadiowie-254507.html Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem dziewczyne która zgineła a jej matke widziałem jeszcze tego samego dnia. Nie wiecie co się stało z chłopakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to napisał:
co? seba nie ma młodszego rodzeństwa, i to on jest w ciężkim stanie, chyba coś ci się pokręciło, chyba nie o tych lludzi ci chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba ma zagrozenie zycia i tylko ta klinika, w ktorej teraz jest moze go uratowac. ma zmiazdzone uda i wielonarzadowe obrazenia, a jego tata jest w ciezkim stanie, ale stabilnym i krew nie jest potrzebna niestety. te informacje sa sprawdzone (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak to co napisałam trochę mi się pomyliło. Z tego co słyszałam to pogrzeb matki i córki jest w sobotę, a ojciec z synem leżą w szpitalu( ten chłopak ma uraz płuc, a czy coś więcej to dokładnie nie wiem, ojciec ma uraz głowy więc nawet nie wiadomo czy zdaje sobie sprawę tego co się stało) A i jednak jest prawdą, że mieli młodsze rodzeństwo, ale nie takie malutkie tylko chyba do 1 klasy podstawówki chodzi i starszą siostrę. Przykre jest to, że na najstarszej siostrze się to odbije najbardziej ponieważ będzie reprezentować najbliższą rodzinę, bo ani ojciec ani syn nie będą mogli uczestniczyć w pogrzebie. To jest straszne, aż nie wiem co powiedzieć Wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zajmijcie sie swoimi du....!!!jeden usłyszy nie wiadomo do i powtórzy tworzą się plotki, nie piszcie bzdet kto jest winien,zobaczcie jaka to tragedia zastanówcie sie co robicie.Najszczersze kondolencje dla rodziny[*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian potrzebuje/potrzebował krwi (nie wiem dokładnie jak sprawa wygląda w tej chwili). Zobaczcie jak niewiele trzeba, by być tą osobą, która jej potrzebuje.Jeżeli możesz oddawać krew,zrób to, pomożesz takim,jak Oni. Współczuję rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda rze sebastjan zmarł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomódlcie się za całą rodzinę. Bo modlitwa jest najważniejsza [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...